SAPHO MORIAN umyvadlová skříňka 130x14x48cm, dub černý MR136

Žádaný výrobek SAPHO MORIAN umyvadlová skříňka 130x14x48cm, dub černý MR136 od společnosti SAPHO naleznete na našich stránkách teď levně! Akční cena 13358 Kč
Cena: 13358 Kč

Tiché a plynulé zavírání

Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Umyvadlové skříňky MORIAN působí svěžím dojmem, který ocení především ti, kteří upřednostňují desku, ale postrádají u ní úložný prostor. Skříňky MORIAN tento problém zdařile řeší! Zkosené hrany čela skříňky jí dodávají na eleganci a přímo navádí uložit nezbytnosti do otevřené policové části. Zásuvky jsou bezúchytkové, otevírají se tahem za boční stranu a jsou vybaveny systémem automatického dovření. V nabídce v dekorech dub a dub černý a šířce od 100 do 140 cm.Kolekci doplňují vysoké skříňky ve stejném stylu se zkosenými hranami čela. Dvířka jsou bezúchytková, otevírají se tahem a jsou vybavena zpomalovacími panty.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou.

Umyvadlové skříňky jsou bez otvorů pro sifon a baterii v pracovní desce, nutno vyvrtat EAN: 8590913892486

Další produkty z kategorie Koupelnový nábytek

Další produkty od výrobce SAPHO


Top