SAPHO ERUPTA zrcadlo s LED osvětlením a policí 60x95cm, černá mat ERU310

Unikátní a žádaný výrobek SAPHO ERUPTA zrcadlo s LED osvětlením a policí 60x95cm, černá mat ERU310 od známé společnosti SAPHO snadno můžete pořídit zde teď právě opravdu výhodně. Akční ceny od 6691 Kč
Cena: 6691 Kč

Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 – 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Ochrana proti korozi

Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí.
Ocelový rám v černé matné barvě Polička z voděodolného kompozitu 600x12x100 mm, černá mat EAN: 8590913882234

Další produkty z kategorie Koupelnová zrcadla

Další produkty od výrobce SAPHO


Top