REA/S Sprchový kout s posuvnými dveřmi Rapid Slide 100 a pevnou stěnou 100 KPL-09855

Velmi oblíbený výrobek REA/S Sprchový kout s posuvnými dveřmi Rapid Slide 100 a pevnou stěnou 100 KPL-09855 od top značky REA/S jednoduše najdete u nás nyní ve slevě. Aktuálně v akci za 8290 Kč
Cena: 8290 Kč

Rohová sprchová kabina Rapid Slide
Představujeme vám mimořádně krásnou a funkční kabinu Rapid Slide. Dveře a stěna jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm . Mají ochrannou vrstvu Easy Clean , která usnadňuje udržování čisté kabiny. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí.
Model Rapid Slide má efektivní posuvný systém, který umožňuje snadné otevírání a zavírání dveří. Dveře mají jedny horní kolečka. Posuvný systém byl navržen tak, aby fungoval vždy dokonale a hladce. Díky mimořádně promyšleným řešením zajišťují těsnění použitá ve dveřích výbornou těsnost a spolehlivost během používání.
Kabina Rapid Slide je k dispozici ve 21 variantách, takže si každý může vybrat správnou velikost pro svůj design koupelny. Před nákupem byste měli pečlivě změřit šířku a výšku výklenku. Dobře zvolená kabina vytvoří dokonalý vzhled koupelny a poskytne tu správnou dávku soukromí.
Kabina je přizpůsobena k montáži na podlahu s lineárním odtokem a na vaničku.
Technické parametry

Typ sprchového koutu:
Rohový

Způsob otevírání:
Posuvné

Výška
1950

Typ skla:
Bezpečnostní tvrzené sklo

Tloušťka skla:
6 mm

Barva skla:
Transparent – průhledný

Profil Šířka:
25 mm

Barva profilu:
Černá

Varianta:
Univerzální L/P EAN: 5902557389810

Další produkty z kategorie Sprchové kouty

Další produkty od výrobce REA/S


Top