REA/S SPRCHOVÝ KOUT RAPID SWING dveře 70 / stěna 100 černé KPL-009921

Zlevněný produkt REA/S SPRCHOVÝ KOUT RAPID SWING dveře 70 / stěna 100 černé KPL-009921 od známé značky REA/S jednoduše pořídíte nyní téměř zdarma! Cena již od 8110 Kč
Cena: 8110 Kč

Představujeme mimořádně krásný model kabiny Rapid Swing. Dveře a stěna jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm . Mají ochranný povlak Easy Clean, který usnadňuje udržování čisté kabiny. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí.

Model Rapid Swing má efektivní sklopný systém, který umožňuje snadné otevírání a zavírání dveří. Systém závěsu je navržen tak, aby běžel po celou dobu své životnosti dokonale hladce. Díky mimořádně promyšlenému řešení zajišťují těsnění použitá ve dveřích 100% těsnost a spolehlivost během používání.

Kabina je k dispozici v 54 variantách, takže si každý může vybrat tu, která vyhovuje jeho projektu. Před nákupem pečlivě změřte šířku a výšku výklenku. Dobře zvolené sprchové dveře vytvoří dokonalý vzhled koupelny a poskytnou tu správnou dávku soukromí.

Dveře jsou univerzální (pravé / levé) a lze je namontovat na podlahu pomocí lineárního odtoku nebo na sprchovou vaničku.

Technické parametry

Typ kabiny:
Rohová

Způsob otevírání:
kyvné

Výška
195

Typ skla:
Bezpečnostní tvrzené sklo

Tloušťka skla:
6 mm

Transparentní
Transparentní

Profil:
Černá

Pozice:
Univerzální L/P EAN: 5902557390328

Další produkty z kategorie Sprchové kouty

Další produkty od výrobce REA/S


Top