REA/S SPRCHOVÝ KOUT RAPID FOLD dveře 90 / stěna 100 černé KPL-09903

Velmi žádaný kus REA/S SPRCHOVÝ KOUT RAPID FOLD dveře 90 / stěna 100 černé KPL-09903 od oblíbené značky REA/S jednoduše můžete najít právě nyní opravdu levně. Nyní pořídíte jen za 8370 Kč
Cena: 8370 Kč

Rohová sprchová kabina Rapid Fold
Představujeme výjimečně krásný model sprchového koutu Rapid Fold Corner . Dveře a stěna jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm . Mají ochrannou vrstvu Easy Clean , která usnadňuje udržování čisté kabiny. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí.

Model Rapid Fold má hladce fungující skládací systém, který umožňuje snadné otevírání a zavírání dveří. Systém závěsů je navržen tak, aby běžel po celou dobu své životnosti dokonale hladce. Díky mimořádně promyšleným řešením zajišťují těsnění použitá ve dveřích 100% těsnost a spolehlivost během používání.

Před nákupem byste měli pečlivě změřit šířku a výšku výklenku. Dobře zvolené sprchové dveře vytvoří dokonalý vzhled koupelny a poskytnou tu správnou dávku soukromí.

Dveře jsou univerzální (pravé / levé) a lze je namontovat na podlahu pomocí lineárního žlábku nebo na sprchovou vaničku. Nabízíme také rozšiřující profil, který najdete v nabídce našeho obchodu.
Technické parametry

Typ sprchového koutu:
Rohový

Způsob otevírání:
Skládací

Výška
1950

Typ stupnice:
Bezpečnostní tvrzené sklo

Tloušťka skla:
6 mm

Barva skla:
Transparent – průhledný

Barva profilu:
Černá

Montáž:
Na vaničku nebo na podlahu

Varianta:
Univerzální EAN: 5902557390205

Další produkty z kategorie Sprchové kouty

Další produkty od výrobce REA/S


Top