REA MOLIER 90 ČERNÉ SPRCHOVÉ DVEŘE BEZ PROFILU REA-K8538

Kvalitní produkt REA MOLIER 90 ČERNÉ SPRCHOVÉ DVEŘE BEZ PROFILU REA-K8538 od odblíbeného výrobce REA získáte tady nyní se slevou. Ceny již od 5465 Kč
Cena: 5465 Kč

Představujeme exkluzivní model sprchových dveří z vysoce kvalitního bezpečnostního skla Crystal Clear s laserem nanášeným povrchem Easy Clean. Povlak dveří byl nanesen na obě strany, takže je možné dveře namontovat vpravo i vlevo. Profil si definujete sami před instalací.
Při navrhování tohoto modelu jsme použili jednoduché tvary a tvary a vytvořili dveře s pohodlným a širokým vchodem do sprchy. Jedinečná bezrámová konstrukce a možnost sklopení dveří proti zdi znamenají, že dveře Molière šetří místo a jsou ideálním řešením pro každou koupelnu. Díky mimořádně promyšleným řešením zajišťují těsnění použitá ve dveřích 100% těsnost a spolehlivost během používání.
Model Molier je ideální nejen pro moderní koupelny založené na minimalismu, ale také pro klasický a vkusný interiér.
Černá barva se nanáší ve výrobním procesu a poté se dvakrát vytvrzuje společně s listem při 600-800 ° C. To zaručuje 100% trvanlivost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Toto je jediná metoda, která zajišťuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost.
Dveře jsou přizpůsobeny pro instalaci na podlahu s lineárním odtokem a na sprchovou vaničku.

Jak otevřít dveře:
Skládací

Velikost dveří:
90

Barva skla:
Transparentní – transparentní, kostkovaný

Tloušťka skla:
6 mm

Materiál profilu:
Hliník

Materiál rukojeti:
Mosaz

Snadné čištění nátěru:
Ano, na obou stranách skla

Dokončení profilu:
Černá

Sada těsnění v ceně:
NE

Lze instalovat bez sprchové vaničky:
Ano EAN: 5902557357352

Další produkty z kategorie Sprchové kouty

Další produkty od výrobce REA


Top