OMNIRES SHELL M+ volně stojící vana, 148 x 75 cm, šedá/popel SHELL148WWAG

Tento exkluzivní výrobek OMNIRES SHELL M+ volně stojící vana, 148 x 75 cm, šedá/popel SHELL148WWAG od kvalitní značky OMNIRES jednoduše můžete sehnat tady nyní levně! Aktuálně v akci za 44390 Kč
Cena: 44390 Kč

Volně stojící vana z kolekce OMNIRES SHELL M+ se vyznačuje současným eliptickým tvarem, který se k základně zužuje jemnou linií. Minimalistický tvar působí lehce a zároveň pevně a vytváří efekt monolitu vytesaného ze skály. Vnitřní profil byl navržen tak, aby zajistil pohodlí při koupání. Korpus je zakončen pevnými, precizně vyrobenými hranami o tloušťce 2 cm. Vanička se vyznačuje nízkým sezením, což zvyšuje komfort používání při samostatném nastupování a vystupování nebo koupání dětí. Má praktická řešení, jako je sifon s odpovídající zátkou click-clack součástí nebo centrálně umístěný odtok, takže ve vaně mohou pohodlně relaxovat dva lidé.
Vana je vyrobena z kompozitního materiálu (M+), jehož hlavní složkou je dolomit. Inovativní výrobní technologie zaručuje dokonalé provedení každého detailu a zároveň zajišťuje mimořádnou životnost a odolnost.
SHELL v popelavě šedé (RAL7022) je vana v elegantním odstínu teplé šedé, se sametovým, matným povrchem.
Design: Studio Pawlak & Stawarski

délka: 148 cm
šířka: 75 cm
výška: 50 cm
centrální odtok
nepřetečení
vanový sifon s click-clack zátkou součástí dodávky
objem: 308 l
čistá hmotnost: 85 kg
celková hmotnost: 120 kg
instalace vyžaduje vytvoření otvoru v podlaze pro instalaci sifonu EAN: 5902539885170

Další produkty z kategorie Vany

Další produkty od výrobce OMNIRES


Top