HOPA Rohová vana LUKSJA Nožičky k vaně S nožičkami, Rozměr vany 148 × 148 cm VANLUK150+OLVPINOZSTELWD

Kvalitní kus HOPA Rohová vana LUKSJA Nožičky k vaně S nožičkami, Rozměr vany 148 × 148 cm VANLUK150+OLVPINOZSTELWD s osvědčenou značkou HOPA jednoduše pořídíte tady v akci. V akci od 10187 Kč
Cena: 10187 Kč

Rohová vana LUKSJA technicky propracovaná, úhlopříčně řešená vana ze sanitárního kompozitu vynikne v každé koupelně. Dokonalý komfort umožní prolis sedátka v rohu vany. Čisté linie a povrchová úprava zaručují minimální zachytávání nečistot a opticky neutralizuje decentní škrábance. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.Rohová vana LUKSJA vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.
Nožičky k vaně je nutné dokoupit.
Čelní panel můžete zakoupit zde.
Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěn a užívejte si jen výhody.
Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových baterií, sprchových růžic, držáků ručních sprch,madel a ostatních doplňků pro váš maximální komfort.
Přednosti rohové vany LUKSJA:

100% akrylátová vana úhlopříčně řešená
prolis sedátka v rohu vany
za příplatek možnost povrchové úpravy BeSafe*
odtok a přepad situován ve střední partii

ZÁRUKA 10 let

Rozměry:

1480 × 1480 mm × hl. 520 mm

Napadají vás stále nové a nové otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vznikla poradna. Článek věnovaný vanám, jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rohové vany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení.

*BESAFE:
Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.ŠVÝCARSKÁ KVALITA EAN: 8596462533757

Další produkty z kategorie Vany

Další produkty od výrobce HOPA


Top